Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
2-slaapkamer Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar Guarujá appartement ligt op 25-minuten loopafstand van het Acqua Mundo aquarium en biedt gratis priveparkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Gasten kunnen snel in contact komen met de geschiedenis van Brazilië door een bezoek te brengen aan het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande binnen 7 km afstand van dit appartement van 75 m².
Het Mirante do Morro da Caixa D'Água ligt op rijafstand van 10 minuten van het 2-badkamer appartement.
De accommodatie biedt een balkon en een keuken, evenals comfort zoals een wasmachine.
Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartementen bieden accommodatie op maar 95 km van de luchthaven Congonhas. Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een golfclub.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ilha Pompeba2012 km
- Mirante da Ponta das Galhetas3571 km
- Jardim Astúrias3558 km
- Feirinha das Asturias3503 km
- Mirante do Morro da Caixa D’Água3633 km
- Enseada Beach2,2 km
- Astúrias Handcraft Market3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartement?
Het duurt 20 minuten lopen om van Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartement?
Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Enseada 2 Quartos Proximo Ao Mercado Pao De Acucar appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 75 vierkante meters.